Yaşam

Gönül Dağı’nın dördüncü sezonu başlıyor

Sekiz yıl sonra Gedelli Kasabasında…

Sekiz yıl sonra serinin dördüncü sezonuna giriyoruz. Kuzenlerinin okul çağındaki çocuklarının renkli maceraları yeni dönemde izleyicilere keyifli saatler yaşatacak.

Yeni oyuncuları, usta sanatçı ekibi, izleyiciyi derinden etkileyen samimi ve samimi senaryosu ile Gönül Dağı bu dönemde de yine beğenilecek ve başarı grafiğini yükseltecektir.

Gönül Dağı ailesine yeni oyuncular katılıyor…

Gönül Dağı’nın dördüncü sezonuna sekiz yeni oyuncu katılıyor. Taner’in oğlu Ali Kaan Şençubukçu, Ramazan ve Asuman’ın oğlu Ramazan Mete Ataberk Tufan, Veysel ve Cemile’nin oğlu Yusuf Ömer Batu Dağlı, Veysel ve Cemile’nin kızı Yağmur’u Bade Irazlı, Erkan Burak Can canlandıracak. Sude Zülal Güler de diziye Yeşim rolünde, Öge Sözbaş Filiz rolünde, Süeda Çil ise Adile rolünde katılacak.

Gönül Dağı yüz dördüncü bölümde neler yaşanacak:

Aradan yıllar geçmesine rağmen Gedelli Kasabası hala bildiğimiz haliyle… Kuzenler işlerini büyüterek hayallerindeki Bilişim Vadisi’ni kurdular.

TVR, roket çalışması için izin almaya çalışırken beklenmedik bir tehlikeyle karşılaşır. Roketin düşmesi nasıl önlenir?

Amcanın çocukları okula başlayacak. Okulun ilk gününde ne olacak?

Selma Öğretmen yıllardır verdiği sözü tuttu. Ali’den gelen haberle Selma kendini beklenmedik bir durumun içinde bulur. Ali ne yapacak?

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu