Yaşam

CARA DELEVINGNE YENİ BELGESELİ VE MENTAL SAĞLIĞI HAKKINDA KONUŞTU

Cara Delevingne, gençliğinde cinsel eğilimi hakkında meseleler yaşarken mental sıhhatinin hiç güzel olmadığının altını çizdi. ‘Planet Sex with Cara Delevingne’ isimli yeni BBC belgeselinde konuşan Delevingne, ergenlik devrinde cinselliği hakkında sıkıntılar yaşadığını anlattı. “Bunu kimseyle konuşamıyordum” diyen Delevingne, “İçsel olarak homofobi ve utancım vardı. Kendimi anormal hissediyordum” diye ekledi.

1 Aralık, Perşembe günü yayınlanacak olan belgeseli hakkında konuşan Delevingne, “Bu gerçekten hayatımı değiştirdi. Şimdi hiç olmadığım kadar mutluyum. Yarattığımız şeyden çok ama çok gurur duyuyorum. Utanç duymamam gerektiğini biliyorum ama gerçekten dünyanın her yerinde benim gibi insanlar olduğuna inanıyorum. Bu belgesel gerçekten hazır olmam için ufkumu açtı” dedi.

Belgesel serisinin cinsel kimliği sorgulayarak farkındalığı artıracağını umduğunu söyleyen Delevigne, kendisi üzere sıkıntılar yaşayanlara ışık tutmak istediğini belirtti. “Benim yaşadığım dünyada çoğu arkadaşım heteroseksüel. Bu seriyi yapmadan önce Pride yürüyüşlerine katılmamıştım. Şimdi birçok ‘queer’ arkadaşım var,” diyen Delevingne, “Tek istediğim şey insanların kendilerini olduğu gibi kabul etmesi veya başkalarına bu konuda yardımcı olmaları” diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu