Haber

Bekirdere Üçyol’da rögar tamiri

Büyükşehir Yol Bakım Ekibi, toplu taşıma araçları ve otomobillerin sıklıkla kullandığı Bekirdere Üçyol’da deforme olan yağmur suyu ızgarasını onardı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, İzmit Bekirdere Üçyol’da İstanbul yolu çıkışında bulunan mazgallı siperi onardı. Toplu taşıma araçları ve otomobillerin sıklıkla kullandığı yoldaki yağmur suyu ızgarası zamanla deforme olarak araçlar için sorun yarattı. Gelen talep doğrultusunda hızlı bir şekilde müdahale ederek ızgarayı tamir eden Yol Bakım Ekibi, yağmur suyu ızgarasının onarımını kısa sürede tamamlayarak deforme olan ızgaranın araçlara zarar vererek tesadüfi bir kazaya yol açmasını engelledi.

KISA SÜREDE DÜZELTİLECEKTİR

Bilim ve Teknoloji Dairesi Yol Bakım Ekibi yaptığı bakım, onarım ve imalat çalışmaları ile yollardaki sorunları en ufak bir aksamaya yol açmadan kısa sürede çözmektedir. Yollarda veya kaldırımlarda oluşan deformasyonlar Yol Bakım Ekibi tarafından bakım ve onarımları yapılır ve ulaşım noktasındaki sorunlar giderilir. Kent genelinde ana arterler, bulvar ve caddeler, köy yolları, kaldırımlarda bakım onarım çalışmalarını yaya ve araç trafiğini aksatmadan hızlı, aktif ve pratik çalışmalarla gerçekleştirmektedir.

BAKIM VE ONARIM İŞLERİ

Ortaya çıkan bozulmanın yayalara ve araçlara zarar vermemesi için hızlı çalışılarak yayaların ve araçların ulaşım olanaklarından sağlıklı ve konforlu bir şekilde yararlanmaları sağlanır. Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, parke, bordür, beton gibi yolların imalat ve onarımı, yoldaki altyapı baca ve ızgara kapaklarının bakım onarımları, demir yaya korkuluklarının boyanması ve her türlü yol bakım, onarım ve imalatlarında hizmet vermektedir. İşler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu