Teknoloji

Yapay Zekayı Şimdiden Kullanmak İsteyenler İçin: Karşınızda MSI Prestige 13 AI Evo A1M

Yapay zeka hayatımızın her alanına entegre olmaya başladı ve bu büyük değişimlerin habercisi. Sektördeki gelişmeler bu hızla devam ederse yakın zamanda yapay zeka olmadan hareket edemez hale geleceğiz. Elbette bu yeni ihtiyaçlar yaratacaktır. Mesela kullandığımız bilgisayarları yapay zeka odaklı modellerle değiştirmek zorunda kalacağız.

Hem oyun hem de profesyonel amaçlara hizmet eden bilgisayarlar geliştiren MSI da içinde bulunduğumuz durumun farkında. Yapay zekayı odak noktası haline getirmek isteyenler için özel çalışmalar yürüten şirket, benzersiz donanımlara sahip bilgisayarlarını şimdiden tanıttı. özellikler. Bunlardan biri MSI Prestige 13 AI Evo A1M’dir.

MSI Prestige 13 AI Evo A1M ile tanışın


 

MSI Prestige 13 AI Evo A1M, 13,3 inç FHD+ veya 2,8K çözünürlüklü ekranlarla satın alabileceğiniz bir dizüstü bilgisayardır. FHD+ çözünürlük tabanlı versiyonda IPS panel bulunurken, 2.8K çözünürlüğe sahip bir OLED panel görüyoruz. 1080p çözünürlükte 30 fps görüntü sunabilen HDR destekli web kamerası, manzaralı röportajlar için fazlasıyla yeterli.

0,99 kilogram taşıma kapasitesiyle mobiliteyi maksimuma çıkaran dizüstü bilgisayar, Intel Killer BE Wi-Fi 7 teknolojisi ve Bluetooth 5.4 ile donatılıyor. Ayrıca MSI Prestige 13 AI Evo A1M’de 2 adet 2W hoparlör de bulunuyor.

Yapay zeka kısmını ilgilendiren özelliklerden bahsedelim. MSI’ın yeni dizüstü bilgisayarı Intel Core Ultra 7 155H işlemciden güç alıyor. Bu işlemcinin gücü MSI AI Engine adı verilen yeni bir teknolojiyle destekleniyor. Yapay zeka tabanlı teknoloji, oyun ve iş odaklı çalışma sırasında mümkün olan en iyi performansı sağlamak için donanımda otomatik ayarlamalar yapabiliyor.

Sadece bunlar değil. MSI Prestige 13 AI Evo A1M, sahip olduğu NPU çekirdekleri ile yapay zeka odaklı uygulamalarda daha yüksek performans sağlıyor. Üretken yapay zeka, MSI’ın yeni dizüstü bilgisayarlarıyla hayatınızın merkezinde olacak gibi görünüyor.

MSI Prestige 13 AI Evo A1M, yeni teknolojileriyle uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz bir dizüstü bilgisayardır. 32 GB’a kadar ulaşabilen LPDDR5 RAM, Intel Arc entegre GPU’lar ve 75 Whr kapasiteli pil gibi özellikler, yapay zeka teknolojilerine ilgisi olmayan tüketicilerin dahi tercihi olacak. MSI’ın web sitesindeki çalışmaya buradan da ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu