Ekonomi

Tesla’nın süper bilgisayarı başarılı olacak mı? Analistler açıkladı

Global Hisse Senetleri Araştırma analistleri; Tesla’nın (NASDAQ: TSLA), otopilot yazılımında kullanılan makine öğrenimi modellerini eğitmek için tasarlanmış şirketin kendi süper bilgisayarıdır. yapay zeka dojosuprojesini yürütme biçimine yönelik sert eleştirilerini paylaştı.

Analistler, ekibin sözlerinden çekinmeden son notlarında Dojo’nun mevcut durumunu anlattılar. “yön veya hedefi olmayan heyecanlı bir durumda”görünüyor ve “Dojo AI ile ilgili o kadar çok sorun var ki, bunları çözmek bütün bir günü alır”projenin mevcut haliyle başarılı olma şansının bile olmadığını belirtti. “hiçbiri”dedi ki.

analistler, “Dojo AI’nın başarılı olabilmesinin tek yolu, projeyi kendi CEO’su olan Farklı Bir İş Birimi olarak yönetmektir”inanıyor ve Tesla’nın eski CEO’su RedHat bu iş için jim beyaz fırtına İşe almayı önerir. Çünkü;

RedHat’ın CEO’su Jim Whitehurst gibi dojo biriminin de bir “Profesyonel Açık Kaynak Şirketi”yeniden düzenlenen ve “RedHat modeline göre tasarlanmış hizmetler”yaratarak işi geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorlar.

Analistler bir uyarı ile bitiriyor:

TSLA hisseleri Pazartesi sabahı çoğunlukla yatay seyrediyor ve bir önceki kapanış fiyatı olan 165,08$ civarında işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu