Haber

Survivor hayranlarını üzecek iddia! Acun Ilıcalı’nın programı erken final mi yapacak?

Birbiri ardına yaşanan sarsıntıların ardından televizyon ekranlarında yayınlanan dizi ve eğlence programları 2 hafta boyunca yayına girmedi. Büyük bir ilgiyle takip edilen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Survivor, bu dönemde yayınlanmayan yarış programlarından biri oldu.

21 Şubat Salı günü yeni bölümüyle ekranlara dönen Survivor Sarsıntı haberinin yarışmacılara duyurulmasının ardından altı ismin çekilme kararı aldığı söylendi. Aynı zamanda bu dönemde beklentilerin altında kalan Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının erken final yapacağı konuşulmuştu.

Survivor Erken Final mi Yapıyor?

Sosyal medya platformunda hızla yayılan iddialara göre, bu dönem reytinglerde istediği sonuçları alamayan Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının erken final yapacağı tezi ortaya atıldı. Bilindiği üzere Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz günlerde yaşanan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntılar 10 ilin tamamında hissedildi. Aynı zamanda Hatay’da 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde 2 büyük deprem meydana geldi. Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının final tarihinin bu olaylardan sonra erteleneceği iddia edilse de iddiaya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

karaburunajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu