Teknoloji

Sony: Birinci Gün PS Plus’ta Birinci Taraf Oyunların Olmaması Bize Yardımcı Olur

 
Sony’nin oyun tutkunlarına sunduğu oyun abonelik hizmeti Playstation Plus, kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor ve ilk günkü stratejisini koruyor. Sony başkan yardımcısı ve küresel abonelik lideri Nick Maguire, birinci taraf oyunlarının PS Plus’a ilk günden eklenmemesinin şirketin avantajına olduğunu söylüyor.
 
PS Plus, Xbox Game Pass’ten farklı bir strateji benimsiyor
 
 
 
İlk günden itibaren pek çok oyunu Xbox Game Pass’e eklemek yerine farklı bir strateji benimseyen Playstation Plus için işler iyi gidiyor gibi görünüyor. Bu bağlamda Nick Maguire, ilk günden oyun eklememe stratejisinin avantaj sağladığını ve bundan sonra da bu yaklaşımı benimseyeceklerini belirtiyor.
 
Maguire, oyunların PS Plus’a hangi süreçlerde eklenmesi gerektiğini de açıklıyor. Bu doğrultuda oyunların çıktıktan 12, 18 veya 24 ay sonra hizmete alınmasının daha fazla kullanıcı kazandırdığı belirtiliyor.
 
Çeşitli avantajlarla kullanıcılara sunulan bu abonelik hizmetlerinin her biri farklı yaklaşımları benimsiyor. Her biri benzersiz olan geniş oyun kütüphaneleri, oyunculara birçok avantaj sağlar ve yüzlerce oyuna sabit bir fiyata erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu