Yaşam

Pelin Karahan Ceza ve Danilo Zanna hem ‘Şahane Cuma’ alışverişi yaptı hem eğlendi

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ve ünlü şef Danilo Zanna her yıl heyecanla beklenen MediaMarkt’ın ‘Şahane Cuma’ fırsatlarını kaçırmadı. ‘Şahane Cuma’ fırsatlarından yararlanmak için Levent Merkez MediaMarkt mağazasına gelen Pelin Karahan, mutfak robotundan oyun konsoluna, Danilo Zanna buhar kazanlı ütüden robot süpürgeye kadar birçok eser satın aldı.

Avrupa’nın açık orta bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, her yıl heyecanla beklenen ‘Şahane Cuma’ ya bu yıl da en özel fırsatlarla damgasını vurdu.

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ve ünlü şef Danilo Zanna da MediaMarkt’ın ‘Şahane Cuma’ fırsatlarını kaçırmadı. 24 Kasım Perşembe akşamı, MediaMarkt ‘Şahane Cuma’ fırsatları, Pelin Karahan ve Danilo Zanna’nın brandayı yırtmasıyla başladı.

Alışverişin “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyen Pelin Karahan, “Şahane Cuma artık klâsik oldu. Kasım’da başlayan indirim haftası bizim üzere çocuklu aileler için şahane oluyor. Zira indirimleri bekliyoruz. Bir anne olarak mutfak eserleri favorilerim. Bu orta çocuklar bilgisayarlara çok meraklı. Yılbaşı yaklaşıyor. Annem mutfak robotu üzere eserleri çok sever. Anneme mutfakla ilgili bir eser seçeceğim. Eşime oyun konsolu olabilir. Ben sebil istiyorum sebilim bozuldu zira. Sebil bence hayat kurtarıcı. Meskendeki sebil bozulduğu vakit bütün sistem duruyor benim için. Ütü yapmayı hiç sevmiyorum lakin toz alma ve yemek yapmak benim için en keyiflisi” dedi.

Ben de herkes üzere Şahane Cuma’yı bekliyorum diyen Danilo Zanna, “Oğlum düğün listesi üzere liste yaptı. Bilhassa bilgisayar aparatları siparişi verdi. Annemin siparişi var zira benim meskende gördü robot süpürge istiyor. Pelin sevmediğini söyledi lakin ütü yapmaya bayılıyorum, ben seviyorum ütü ustasıyım. Gömlek ütülemeye bayılıyorum. Buhar kazanlı ütü almak istiyorum. Konut işi yapmayı çok seviyorum. Paklık yaparken bir sürü yolum var. Toz için sirke kullanıyorum beyaz sirkeyi çok seviyorum. Kıyafetlerimi renklerine nazaran sıralıyorum. Nizam bana huzur veriyor” dedi.

Etkinlikte Ceza da sahne aldı

MediaMarkt’ın “Şahane Cuma” kampanyalarını başlattığı aktiflikte, markanın yeni jingle’ını seslendiren ünlü rap sanatkarı Ceza da sahne aldı. Ceza, aktifliğe katılan teknolojiseverlerle birlikte “MediaMarkt’la Tam Zamanı” müziğini seslendirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu