Haber

Muharrem İnce’den Çekiliş Sonrası Parti Gençlerine Mektup: “İftira Atanlar Maalesef Hedefine Ulaştı”

Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce dün partili gençlere adaylığından çekildiğine dair bir mektup yazdı. İnce, ‘Sosyal medyada mücadele eden yiğit çocuklarıma bana inanın ve güvenin’ sözleriyle başlayan mektupta, ‘Şimdi mücadele ediyoruz; Orası ülkenin son kalesi, onu da Ülke Partisi Meclis’e girsin diye veriyoruz” diyerek yeni bir hedef gösterdi.

Partisinin gönüllülerine, “Gözünüzden bir damla yaş bile olsa hiçbir tavrımı değiştirmem” diyen İnce, “İftira atanlar ne yazık ki amacına ulaşarak seçmeni manipüle edip oyumuzu düşürdüler” dedi.

İnce’nin mektubunun tam metni şöyle:

Bu benim mektubum; sabahları sokaklarda uyanan, taşıdıkları hoparlörle sesimizi duyuran, müziğimizi sokakta söyleyen, sosyal medyada emek veren, bana inanan, bana güvenen yiğit çocuklarım için. Dünyada isteyeceğim en son şey seni üzmek. 45 gündür haysiyet infazcıları, hangi karanlık odaklar tarafından belli olmayan tamamen gerçek dışı, uydurma bir sahne ve sahte belgelerle üzerime saldırdı. İftira üstüne iftira, iftira üstüne iftira attılar. Bunların hiçbiri gerçek değil, bunu en iyi ben biliyorum. Öte yandan normal bir insanın bunlardan etkilenmemesi ve ruhsal olarak yıpranmaması mümkün değildir. En yakın akrabalarımıza derdimizi anlatamadık. En yakın arkadaşların şüpheli bakışlarından daha incitici bir şey yoktur. Bunları izleyen, dinleyen ve gören bazılarınızın kafası karışabilir. Aziz Türk Milleti bilsin ve emin olsun ki; Muharrem İnce asla insanların hakkını yemez. Saraydan para aldı diye iftira atanlar bilsinler ki; Beni satın alacak parayı basacak matbaa şimdi icat edilmedi. Açıkladıklarımdan başka hiçbir varlığım yok. Sahip olduğum her kuruşun hesabını vermeye her zaman hazırım. Manzaraların hepsi montajdır. Aslında bunların montaj olduğu kanıtlanmıştır. Bilmeni isterim ki; Adaylıktan çekilmem bu rezil kampanyada yayılan iftira değildir. Bazı eleştirmenlerin iddia ettiği gibi, içinde başka fabrikasyon kasetler yok. Onlara boyun eğmiyorum. Ancak seçmeni etkilediler. Bu iftiraları atanlar ne yazık ki amacına ulaşmış, seçmeni manipüle ederek oylarımızı aşağıya çekmiştir. FETÖ ve PKK bağlantılı kaynaklardan bize yapılanlara karşı demokrat olduklarını iddia eden bazı siyasetçiler ve bazı gazeteciler ellerini ovuşturup gizlice eğlendiler. Seçimde ikinci tipte kalamayacağım kesindi. Ama bu rezil kampanya gerçekten de bu ülkenin son kalesi olan Vatan Partisi’ni barajın altına soktuğu için bu kararı verdim. Savaş sanatında da geri çekilme vardır (yani, gücü yeniden kazanmak için geri çekilme). Bu, savaştan çekildiğimiz ve yenilgiyi kabul ettiğimiz anlamına gelmez. Bu karanlık odaklarla mücadelemiz ölene kadar devam edecek. Bağımsız bir Türkiye için her yolu deneyeceğiz. Türkiye bir gün ayaklar altına alınırsa bilin ki biz öldük. Çünkü biz ya istiklal ya ölüm diyenlerdeniz. Şimdi işimiz; Ülkenin son kalesini, Millet Partisi’nin Meclis’e girmesi için veriyoruz. Umudunuzu ve inancınızı canlı tutun. Sonunda vatanını sevenler kazanacak. hepinizi gözlerinden öpüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu