Haber

İnegöl’ün Sorunlarını Birlikte Çözüyoruz

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, altyapı çalışmalarının devam ettiği Alanyurt bölgesinde şantiye ziyaretleri kapsamında Venüs Adası Sitesi sakinleriyle buluştu.

İstişare ve sağduyuya verdiği değeri vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelerek gösteren, aynı zamanda şeffaflık ilkesi kapsamında yürütülen her çalışma hakkında vatandaşları bilgilendiren İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, saha ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Altyapı çalışmalarının devam ettiği Alanyurt bölgesinde. Bu kapsamda Yeni Mahalle Venüs Adası Sitesi’ne konuk olan Önder Alper Taban, site sakinleriyle başta altyapı çalışmaları olmak üzere bölgenin sorunları ve talepleri konusunda istişarelerde bulundu.

LİDERİMİZ ALİNUR AKTAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM

Site sakinlerinin katıldığı toplantıda Önder Alper Taban; Toplantıya, Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger ve Emin Dündar, Teknik İşler Müdürü Yakup Can, Emniyet Müdürü Bilal Aktürk, Veteriner İşleri Müdürü Yahya Kani ve Yeni Mahalle Muhtarı Balabey Gürler de eşlik etti. Vatandaşlara altyapı çalışmaları hakkında bilgi verilen toplantıda Önder Alper Taban, “İçme suyunun hanelere daha sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlayan çalışmalardan dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a teşekkür ediyorum.”

BU ÇALIŞMALARLA KAYIP VE KAÇAK ORANI ENGELLENİYOR

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, içme suyunda yüzde 70 kayıp ve sızıntı oranının bulunduğunu, bunun önüne geçildiğinde hem basınçta hem de su kalitesinde artış yaşanacağını belirterek, “Bugün su sıkıntısı çekiyoruz. iş. Ama tamamlandığında herkes aferin dedi. Çalışmaların tamamlandığı bölgelerde bu konforu yaşamaya başladık. ‘söz konusu.

KAPLAMALARIN SONUNA DOĞRU

Alanyurt bölgesinde 4 mahallede altyapı çalışması yapıldığını hatırlatan Lider Taban, 4 mahallenin kaplama çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Önder Taban, toplantıda vatandaşların sorularını da yanıtladı. Bölgeye özel eksiklikler, şikâyetler ve talepler tek tek not edilirken, karşılıklı istişarelerle sorunların çözümüne yönelik fikirler üretildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu