Haber

Evlendikleri gün büyük depremi yaşayan Kahramanmaraşlı ve Hataylı çift, sade bir nikahla dünyaevine girdi.

Kahramanmaraş sarsıntısının beraberinde getirdiği üzücü hikayeler ortaya çıkıyor.

Kahramanmaraşlı Güliz Soğuksu ile Hataylı Sırrı Emre Bahadırlıoğlu’nun 6 Şubat’ta yapılması planlanan düğünü, şiddetli sarsıntı nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Depremde akrabaları, evleri ve hatıraları yerle bir olan Soğuksu ve Bahadırlıoğlu, Mersin’in Mezitli ilçesine bağlı Tece Deniz Mahallesi’nde yakınlarının yanına yerleşti.

Sade bir evlilikle evlendiler.

Güliz Soğuksu ve Sırrı Emre Bahadıroğlu, kayıplarının acısını hafifletmek ve ailelerine moral vermek için Mezitli’deki düğünleri için izin aldılar.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, nikah masasına oturan çiftin nikahını malikanenin bahçesinde sade bir törenle gerçekleştirdi. Düğünde genç çift ve davetliler gözyaşlarına hakim olamadı. Çiftin deprem bölgesinde bulunan yakınları, düğünü canlı iletişimle izledi.

“Çok acılı günlerden geçiyoruz”

Çok acılı dönemlerden geçiyoruz. Ne yazık ki birçoğumuz evini ve yakınlarını kaybettik. Hala enkaz altında yakınlarının cenazesini bekleyenler var. Dilerim böyle bir felaket bir daha yaşanmaz ve genç çiftlerimiz bundan sonra üzüntü duymadan mutlu bir hayat sürerler. Ülkemizi bu tıbbi felaketlerden koruyacak, bilime inanan, Kemalist, çağdaş, nur yüzlü çocuklar yetiştiriyorlar.

Güliz Soğuksu ve Sırrı Emre Bahadırlıoğlu, nikahın ardından konuklarını kucaklayarak tebrikleri kabul etti.

kaynasliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu