Haber

Adıyaman’da AK Parti milletvekillerinden hizmet vurgusu

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda geçmiş ve yeni dönem milletvekilleri basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Perre Antika Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen programda AK Parti yöneticileri ve basın mensupları bir araya geldi. Sohbet havasında geçen toplantının ardından basın mensupları eski ve yeni basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Emrah Bulucu, toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür ederek, “14 Mayıs’ta yapılan seçimlere gösterilen ilgi ve ilgiden dolayı basın mensuplarına teşekkür ediyoruz. Barışın başkenti Adıyaman’a yakışır bir tercih yaptık. 28 Mayıs’ta çalışmalara başladık. Rekor oyla Cumhurbaşkanımızı seçmek için elimizden geleni yapacağız.”söz konusu.

Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ise 6 Şubat depreminden sonra ülkeye daha çok hizmet edilmesi gerektiğini belirtti. “Şehrin tekrar ayağa kalkması için herkesin katkıda bulunabileceği birlikte çalışmamız gerekiyor. Şehrimizin yeniden imar edilmesi için imar planının çıkmasını bekliyoruz. Bu şehre hizmet etmiş milletvekillerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.söz konusu.

27. Dönem Milletvekili Ahmet Aydın yaptığı konuşmada şunları söyledi: “6 Şubat’tan bu yana çok sancılı günler yaşadık. Büyük bir zararla karşılaştık. Hep birlikte bu sorunların üstesinden geleceğiz. Devlet milleti bu enkazı kaldırmak için mücadele etti. Ancak son günlerde yapılan bağışları oy olarak görenleri üzülerek izliyoruz. İnsanlar bizim için önemliyken, başkaları için böyle olmadığını görmek bizi çok üzüyor.”şeklinde konuştu.

Milletvekili Resul Kurt, depremde en ağır yaralanan Adıyaman’a en iyi şekilde hizmet etmek için tüm imkanları seferber edeceklerini söyledi.

Milletvekili İshak Şan, görev üstlenecekleri 5 yıl boyunca rehavete kapılmadan şehre en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacaklarının altını çizdi.

14 Mayıs seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyen Milletvekili Mustafa Alkayış, Adıyaman’ı yeniden kalkındırmak için omuzlarında büyük bir yük olduğunu kaydetti.

27. Dönem Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyamanlıların istikrar ve güveni tercih ettiğini belirterek, 28 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde rekor oyla Cumhurbaşkanı’nı destekleyeceğini söyledi.

Milletvekili adayı Ziya Polat, yeni seçilen milletvekillerine bayrağı daha da ileri götürmeleri temennisinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu